Викладачка кафедри АМЕТ УІПА успішно завершила курс «Green Up: Activating Young Minds» від America Hause Kyiv

Викладачка кафедри Автоматизації, метрології та енергоефективних технологій Фурсова Тетяна Миколаївна брала участь у програмі «Green Up: Activating Young Minds» від America Hause Kyiv. America House – це центр американської культури та освіти в Україні. Через Посольство США в Україні America House адмініструється організацією глобального розвитку та освіти IREX.

Green Up: Activating Young Minds — шеститижневий онлайн-курс для педагогів із розвитку молоді. Протягом курсу надається база знань, яка об’єднує екологічну освіту та освіту в галузі сталого розвитку, а також локальний підхід до проєктно-орієнтованого навчання, що застосовується до різних освітніх і культурних контекстів, таких як Сполучені Штати та Україна, англійською мовою. Протягом шести тижнів під учасники вивчали принципи сталого розвитку, переглядали минулі проєкти, використовували інструменти та методи опитування для створення проєктної пропозиції, визначали та використовували ресурси для створення своїх власних проєктів, трансформували та оцінювали результати реалізованого проєкту.

Метою цієї програми є створення учасниками Eco-PBL проєкту англійською мовою, який дає змогу молоді стати захисниками навколишнього середовища, виступаючи на глобальній арені за протистояння змінам клімату.

Проєкт доцента Фурсової Т.М. «Cultivating Renewable Energy Ideas for Ukraine Sustainability» був присвячений розвитку відновлювальної енергетики України.