Вітаємо з призначенням стипендії Президента України!

Костюк Надії – здобувачці першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ННІ ППМ та ОД УІПА кафедри маркетингу та торговельного підприємництва групи МТ-22 призначено стипендію Президента України відповідно до Наказу № 959 від 09.08.2023 р. за активну участь та перемогу у наукових, виховних та організаційних заходах!
Надія за час навчання зарекомендувала себе як активна, наполеглива та старанна студентка, яка демонструє високий рівень успішності.
Колектив кафедри маркетингу та торговельного підприємництва щиро вітає Надію та бажає реалізації усіх поставлених цілей та здійснення мрій!
Нехай Президентська відзнака буде стимулом для подальшого розвитку, самореалізації та джерелом нових інноваційних ідей!