Вітаємо здобувача кафедри КТРСГН УІПА з призначення іменної стипендії ВР України

Щиро вітаємо здобувача 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти кафедри краєзнавчо-туристичної роботи, соціальних і гуманітарних наук Української інженерно-педагогічної роботи Нікіту МОСКВІНА з призначенням іменної академічної стипендії Верховної Ради України відповідно до наказу МОН України № 971 від 10.08.2023 р.

Нікіта зарекомендував себе як активний, відповідальний, креативний студент, який протягом усіх років навчання проявляє себе творчо на заняттях, з цікавістю виконує наукові дослідження. У 2023 р. Нікіта двічі брав участь в археологічній експедиції Національного музею історії України.

Бажаємо стипендіату натхнення, нових успіхів в освітній та науковій діяльності, стрімко рухатись вперед і досягати всіх поставлених цілей!