Харківський регіональний конкурс студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук

Запрошуємо взяти участь у Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук.

Студенти, які виявили бажання взяти участь у Конкурсі, подають свої наукові роботи в електронному вигляді, дистанційно разом з анотацією та анкетою для участі у конкурсі (додаток №1) за підписом наукового керівника та проректора (додаток №2) (з накладанням КЕП) у період з 24 квітня по 20 травня 2023 р. поточного навчального року до Конкурсної комісії.

Регіональний конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук – це щорічне, добровільне представлення студентською молоддю своїх наукових робіт на розгляд конкурсних комісій, що створюються Спілкою ректорів Харківського регіону та Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

На конкурс подаються оригінальні наукові роботи студентів або студентських колективів (колективом не більше 3 осіб за однією роботою) з актуальних проблем у галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове і прикладне значення, впроваджені у виробництво (практичну діяльність) або застосовані у навчальному процесі.

ПОЛОЖЕННЯ про Харківський регіональний конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук