Запрошення до участі у V Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні технології в енергетиці, електромеханіці, системах управління та машинобудуванні»

Кафедра електромеханічних та комп’ютерних систем на базі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту (м. Бахмут) Української інженерно-педагогічної академії запрошує до участі в інтернет-конференції вчених, викладачів навчальних закладів, здобувачів першого, другого та третього рівнів вищої освіти, а також фахівців-практиків з галузі енергетики, електромеханіки, систем управління, машинобудування та комп’ютерно-інтегрованих технологій для обговорення питань за наступними напрямами:

1. Інформаційні та телекомунікаційні технології;
2. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
3. Охорона праці та технологічна безпека;
4. Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;
5. Сучасні технології в машинобудуванні;
6. Сучасні проблеми управління національною, регіональною та галузевою економікою;
7. Психолого-педагогічні проблеми інженерно-педагогічної освіти в умовах сучасних викликів.

Дата проведення: 20-21 квітня 2023 року

Місце проведення: онлайн

Робочі мови: українська, англійська.

Завантажити інформаційне повідомлення інтернет-конференції

Зразок оформлення