Переможці Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 015 «Професійна освіта»

На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ) 01-03 червня 2023 року пройшов Міжнародний конкурс студентських наукових робіт (лист Міністерства освіти і науки України № 7/374-22 від 13.12.2022). Конкурс був проведений під патронатом Національної комісії України у справах Юнеско і відбувся в онлайн на платформі Zoom.

У Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт взяли участь студенти та викладачі кафедри Педагогіки, методики та менеджменту освіти, зі спеціальності 015 “Професійна освіта (за спеціалізацією)”Призові місця отримали:

1. Студент Мальченков С.М, (диплом II ступеня) – науковий керівник -Штефан Л.В.;
  2. Студентка Пилипенко В.О., (диплом III ступеня)– наукові керівники – Бакатанова В.Б., Тупченко В.В.;
  3. Студентка Грінкер К.О., (диплом III ступеня) – наукові керівники – Бакатанова В.Б., Тупченко В.В.;
  4. Студент Негіпа О. Л., (диплом III ступеня) – науковий керівник – Ковальська В.С.;
  5. Студентка Слоньова Л.В., (диплом III ступеня) – науковий керівник – Божко Н.В.

Метою конкурсу були активізація процесів інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді тощо.