Переможець Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ)  01-03 червня 2023 року пройшов Міжнародний конкурс студентських наукових робіт (лист Міністерства освіти і науки України № 7/374-22 від 13.12.2022). Конкурс був проведений під патронатом Національної комісії України у справах Юнеско і відбувся в онлайн на платформі Zoom.

У Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт взяли участь студенти та викладач кафедри Електромеханічні та комп’ютерні системи (м. Бахмут) зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Призове місце отримав:

1. Студент Зозуля Д.Д. (диплом I ступеня) – науковий керівник – Кобилянський Б.Б.

Метою конкурсу були активізація процесів інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді тощо.