Положення про проведення конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» у 2023/2024 році

Конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» проводиться Українською інженерно-педагогічною академією (УІПА) щороку з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів (курсантів), стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

Конкурс проводиться за такими науковими напрямами:

1. Теорія та методика формування змісту професійної освіти.
  2. Теоретико-методичні основи розроблення та використання методів навчання та виховання.
  3. Теоретико-методичні основи розроблення та використання засобів навчання та виховання.
  4. Теоретико-методичні основи розроблення та використання інформаційно-комунікаційних технологій в професійній освіті.
  5. Використання адаптивних технологій в освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти в умовах нестабільності і невизначеності.

У Конкурсі можуть брати участь студенти (курсанти), які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра (далі – студенти) у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, студенти закладів вищої освіти інших країн.

Засновником Конкурсу є Українська інженерно-педагогічна академія (далі – УІПА), яка здійснює організаційно-методичне забезпечення Конкурсу.

Контактний телефон відповідального секретаря:
Бачієва Лариса Олександрівна, к.пед.н., доцент кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти УІПА, відповідальний секретар конкурсної галузевої комісії +38067-7838649, електронна пошта prof-osvita-konkurs@uipa.edu.ua

Положення про проведення конкурсу

Відомості про автора (авторів) та наукового керівника конкурсної роботи